Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie Paweł Michalik Show! Marex wysoko ogrywa Pewniaka!   Ciekawy tydzień i zwycięstwa Pewniaka oraz Michasia!
24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

22 listopada 2017

Paweł Michalik Show! Marex wysoko ogrywa Pewniaka!

We wczorajszych meczach Zawodzie i Marex pewnie ograło swoich rywali, odpowiednio 6:1 oraz 7:2. Na zaskakująco wysokie zwycięstwo nie liczyli nawet zawodnicy Marexu którzy ograli notabene lidera!

17 listopada 2017

Ciekawy tydzień i zwycięstwa Pewniaka oraz Michasia!

W pierwszym tygodniu walki w playoffach, nie zawiedli faworyci grupy mistrzowskiej, swoje zwycięstwa odniosły drużyny Pewniaka oraz Michasia. W grupie neturalnej, mała sensacja - Kontur pokonuję Jagę, a Zawodzie z małymi...

Aktualności
ADAM SZAŁAS ZAWODNIKIEM 12 TYGODNIA
24 czerwca 2017

Charakterystyczny zawodnik Babarii, często głośny na boisku, kiedy podpowiada kolegom nie miał udanego początku rozgrywek. Jednak z meczu na mecz bronił co raz pewniej, a kulminacja jego formy nadeszła w tym tygodniu. Bronił bardzo pewnie w meczu z Marexem, dwojąc i trojąc się w bramce, często instynktownie. Zapamiętamy jego interwencje jedną ręką kiedy bronił bardzo mocne strzały w obu meczach. Można powiedzieć, że to jego postawa przyczyniła się do największej sensacji rozgrywek, czyli eliminacji jednego z faworytów, a mało brakło, aby dzięki jego postawie Babaria awansowała do finału. Adamowi gratulujemy i życzymy dalszych skutecznych interwencji na boiskach BSC. Oczywiście, zgodnie z tradycją wygrywa on bon o wartości 100 zł na dowolny masaż w gabinecie masażu DOTYK.

Najbliższe spotkanie
2017-11-28 (Wtorek)
20:15
Marex - Jędryka Klub 54
21:15
Rudex - Konturdruk
Najlepsi strzelcyWięcej »
Pozycja Zawodnik Drużyna Bramki
1 Grzegorz Nowak 24
2 Jacek Ciekot 15
3 Jarosław Kostarczyk 12
Sponsor główny
Sponsor techniczny
Copyright © 2017 Business Soccer Clu6