Michaś mistrzem !   Marex na podium!   Michaś wraca na fotel lidera!   Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie
1 grudnia 2017

Michaś mistrzem !

Michaś obronił tytuł, wygrywając w wielkim finale z Pewniakiem 5:3 i zgarnął swój 3 mistrzowski tytuł w historii. W meczu o 5 miejsce Jagiellończycy wysoko wygrali 12:4.

29 listopada 2017

Marex na podium!

Pierwszy w tym sezonie remis daje Marexowi 3 miejsce kosztem Jędryki Klubu 54, a uliczne derby pomiędzy Konturem, a Rudexem dają tym pierwszym wysokie bo 11:0 zwycięstwo.

24 listopada 2017

Michaś wraca na fotel lidera!

Najpierw oglądaliśmy gładkie i wysokie zwycięstwo Jagiellończyków 12:4 z Rudexem, a następnie Michaś w derbach grał 8:3 Jędryke Klub 54.

22 listopada 2017

Polska - Gruzja 5 grudnia w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reprezentacji Polski w futsalu do meczu na hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4.

Najnowsze informacje
Aktualności

20:15 Marex 6:6 Jędryka Klub 54

W meczu o najniższy stopień podium, Marex osłabiony brakiem kluczowego zawodnika swojej drużyny – Dominika Pożarlika, podejmował Jędrykę Klub 54, który w meczach w grupie mistrzowskiej nie zdobył punktu. Od początku spotkanie było rozgrywane w dobrym tempie, już 2 minuta przyniosła nam bramkę, świetna indywidualna akcja Lotkowskiego daje prowadzenie Jędryce. Kilka minut później wyrównuje Arkadiusz Głąb i spotkanie zaczyna się od początku. Marex był tego dnia zabójczo skuteczny, wykorzystywał każdą stuprocentową sytuacje, czego natomiast nie można powiedzieć o jego rywalach którzy razili nieskutecznością. W 12 minucie mieliśmy szybką wymianę ciosów, najpierw prowadzenie daje swojej drużynie ponownie Arek Głąb, szybko wyrównuje Piotr Lewandowski, ale od razu odpowiada znowu Głąb który kompletuje hattricka. W pierwszej połowie więcej goli nie zobaczyliśmy, chociaż były do tego okazje. Po zmianie stron mocnym strzałem wyrównuje Janoszka i mecz zwiastuje kolejne emocje. Niemal natychmiast odpowiada Jan Teodorczyk, który wykorzystuje rzut wolny i strzałem w długi róg wyprowadza swoją drużynę. Następnie Jędryka podkręca tempo meczu, ale skutecznością nie grzeszy, dopiero któryś z kolei strzał z dystansu daje im remis i nadzieje na pozytywny wynik. Nic bardziej mylnego, brak krycia w 41 minucie pozwala na sytuacje sam nam sam dla Głąba który zdobywa swoją 4 bramkę i Marex ponownie na prowadzeniu. Potem podobnie jak w pierwszej połowie doszły do wymiany ciosów i 3 goli w ciągu 3 minut i mamy 6:6, który daje 3 miejsce Marexowi. Do końca meczu, nie ma już więcej bramek i to gospodarze zdobywają brąz w sezonie jesień 2017.

21:15 Rudex 0:11 Konturdruk

W drugim meczu w derbach ulicy Barbary, Rudex podejmował Konturdruk. Kontur od początku przeważał i punktował rywala. Gospodarze próbowali odpowiedzieć pojedynczymi akcjami, ale Igorowi Brąkowi ewidentnie brakowało kompana do rozegrania akcji. Z kolei trio ofensywne Konturu Wojtasik – Rubak – Przesłański mknęli z kolejnymi akcjami zdobywając bramki. Do przerwy było 6:0, a łupem bramkowym podzielili się między sobą, Michał Wojtasik zdobył 3 bramki, Krzysiek Rubak 2, a Mateusz Przesłański 1. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, na boisku panowała iście piknikową atmosfera, na którą obie drużyny sobie mogły pozwolić, dlatego że Rudex cały sezon traktuje jako zabawę i odskocznie od życia codziennego nie patrząc na wynik, a Kontur z kolei przy tak wysokim prowadzeniu wiedział ze nic im nie grozi. W tej części gry ofensywne trio zdobyło zgodnie po jednym golu, a Hubert Michalczuk i Maciej Kaźmierczak również dołożyli po jednym trafieniu. Ostatecznie 11:0 odzwierciedla to co się działo na boisku. Tym samym Kontur kończy sezon na 7 miejscu z 9 punktami (chodź uczciwe trzeba przyznać, że mogli zdobyć kilka punktów więcej jak choćby w pierwszym meczu z Zawodziem). Rudex jako beniaminek kończy sezon bez zdobyczy punktów\, ale średnio w meczu zdobywał 2 bramki. Tracił ich niestety aż 10 i stąd taki rezultat. Mamy nadzieję, że obu drużynom na wiosnę będzie szło zdecydowanie lepiej !